Dívka na svůj Facebook napsala tuto zprávu. O chvíli později spáchala sebevraždu


Teprve 16letá dívka jménem Amber Cornwell provedla to, o čem pár hodin předtím psala. Zmínila se o velmi závažném úmyslu - zabít se. Bohužel to nebyla pouze prázdná slova a svůj úmysl uskutečnila.
Po její tragické smrti se rozhodli její příbuzní i přítel dívky navzdory svému trápení začít jednat. Uvědomili si, že existuje na světě spousta mladých lidí, kteří s takovými myšlenkami koketují a mohou je i realizovat. Měli velký zájem na tom je od toho odradit.

Amber muselo být v posledních hodinách a okamžicích jejího života velmi smutno. Do svého statusu napsala mrazivou otázku: „Bude tu někdo, kdo bude plakat, až zemřu?““

Podle blízkých dívky i jejích rodičů stála za neštěstím Amber šikana, kterou zažívala již delší dobu. Ta měla probíhat zejména ve školním prostředí. Jiný důvod jejího dobrovolného odchodu ze světa nikdo z jejích blízkých nezná. Poslední den před svou smrtí strávila ve společnosti svého přítele, byla šťastná a spokojená.Její dobrá nálada během noci naznala takových změn, že se rozhodla pro hrozné řešení. Byla nalezena v šatní skříni, kde se oběsila.

Většina lidí z blízkého okolí a školy uctívají její památku. Je však evidentní, že škola se snaží celou situaci bagatelizovat, aby se neukázalo, co probíhá za jejími zdmi. Amber jistě nebyla jediná, kdo se stal terčem šikany. Je otázkou, kdy dojde za podobných okolností k další tragédii.Rodiče zesnulé Amber tedy apelují na ostatní, aby signály šikany nepřehlíželi a zakročili, dokud je ještě čas. Je velká škoda mladých životů, stejně jako toho Ambryna.
 
Další články
loading...
Další články
loading...