Dívka náhle zemřela na pláži. Rodina odhalila šokující příčinu její předčasné smrti

Měla to být krásná vysněná dovolená. Slunce, čistá voda v oceánu, pohoda a zasloužený odpočinek. I tyto krásné chvíle se však mohou zvrtnout v tu nejhorší noční můru, která už nikdy neskončí a z níž se člověk už neprobudí...Hlavní důvod zveřejnění této tragédie je varovat všechny před ní všechny ostatní. Jenám možná daleko blíž, než tušíme a jsme ochotni si připustit. Místo, kde ke všemu došlo je naprosto okouzlující a jedinečné. Jedná se o oblast v Mexiku zvanou Rocky Point. Uplynulo již pět měsíců, ale blízcí oběti mají jistě vše v paměti, jako by se to stalo včera.


Co může v této oblasti hrozit? Na co může člověk zemřít? Utopit se, být napadnutý žralokem? To vše by se jevilo jako nejvíce pravděpodobné. Asi Vás překvapí skutečná příčina úmrtí mladého člověka.

Zpočátku neměla 16letá Lanna Hamann žádné zdravotní potíže, byla veselá a naplno si volno užívala. Jednou začala mít vážné problémy s dýcháním, rodiči byla ihned odvezena do nemocnice. Zde ji už nedokázali pomoci a mladá dívka zemřela. Oficiální příčinou byl prodělaný infarkt. Pravou příčinou však podle rodičů byla konzumace něčeho velmi nebezpečného. Čtěte, k jakému závěru došli...

Dle kamarádů i rodičů dívka po celé odpoledne pila energetické nápoje, což potvrdili i lékaři po pitvě. Zejména nebezpečná kombinace dvou látek v těchto nápojích může vést až ke smrti - cukr a kofein. Srdce je nejvíce ohroženo infarktem a to zejména u mladých lidí, jako byla právě Lany.Bylo by jistě na místě omezit jeho konzumaci alespoň na takové úrovni, jako je alkohol.Rodiče dívky pomocí finanční sbírky vybrali díky uživatelům internetu dostatek peněz na převoz těla Lany do USA, kde byla následně pohřbena. Prosíme o sdílení tohoto tragického příběhu jako varování před nebezpečnými nápoji.
Další články
loading...
Další články
loading...